منو اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف - تلفن : 8 - 32240827 | 32214564
بهترین پیوند ابرو در اصفهان

پیوند ابرو

ابروها به چهره فرد جلوه‌ی انسانی می‌بخشند و تنها زمانی که در اثر یک عارضه شروع به ریزش می‌کنند، اهمیت آنها در ظاهر فرد آشکار خواهد شد. پیوند ابرو، راه حل طبیعی و دائمی رفع کم پشتی و ریزش موهای ابرو است که بعد از مراقبت‌های لازم، به طور طبیعی شروع به رشد خواهند کرد . پیوند می‌تواند شامل همه افراد سالمی که مشکلات لختگی یا خونریزی ندارند شود، با کاشت ابرو میتوان صاحب ابروهای زیباتری باشید.

مزایای پیوند ابرو

از مهمترین مزایای این عمل این است که، پس از یک مرحله ریزش موها، رشد دائمی موها کاشت شده محقق شده و از دیگر موهای طبیعی فرد قابل تشخیص نمی‌باشند .

پیوند ابرو و نحوه پیوند زدن آن

موهای پیوندی مورد نیاز جهت کاشت ابرو، از موهای پشت گوش فرد با روش‌های مختلف برداشته می‌شود. از موهای برداشته شده تنها فولیکول‌های هم قطر و هم رنگ با ابرو جهت عمل مناسب خواهند بود.
جراح متخصص کلینیک صدف پس از خالص سازی فولیکول‌ها از ناخالصی‌هایی چون پوسته‌ی چربی، با روش انتخابی و دقت بسیار بالایی به صورت تک به تک موها را در خط رویش طراحی شده‌ی ابرو در سه زاویه یا همان حالت خواب ابرو می‌کارد.
پس از شروع به رشد نمودن، این موهای پیوندی طی یک مرحله ریزش می‌کنند و پس از آن نتیجه‌ی نهایی یک سال بعد از پیوند مشخص خواهد شد و موها پیوندی همانند دیگر موهای ابرو با رشدی همسان با موهای ناحیه سر به حیات خود در خط ادامه داده و رشد می‌کنند .
به دلیل همسان بودن رشد موهای پیوندی با موهای سر، این موها همواره نیازمند به اصلاح شدن و کوتاهی مرتب دارند .
عمل پیوند ابرو با موی طبیعی زیبایی خاصی ایجاد می‌نماید که نسبت به روش تاتو دیگر نیاز به تمدید مجدد ندارد .

بهترین پیوند ابرو در اصفهان

مراحل کاشت ابرو

در روش FUT، از قسمت پشت گوش‌ها موها به‌ دقت کامل برداشته می‌شود و در هر بار یک فولیکول به ابروها جهت کاشت انتقال داده می‌شود. علاوه بر این پزشک کلینیک صدف با نظر بیمار از قبل طرح ابرو را تعیین کرده است و بر اساس طرح، فولیکول‌های برداشته‌شده مو در یک زاویه مناسب قرار داده می‌شود. موها دقیقاً همانند کاشت مو طبیعی قرار داده می‌شوند و فولیکول‌های مو با سوزن‌های مخصوصی کاشت می‌شود تا میکرو‌گرافت به‌ دست‌ آمده در ناحیه‌ای که کاشت انجام می‌شود به‌درستی قرار داده شود. زمانی که کاشت انجام شد مانند موهای طبیعی رشد می‌کند و می‌توانید مانند موهای طبیعی آن را کوتاه کنید و حالت دهید.

عوارض بعد از کاشت ابرو

اگر کاشت توسط متخصص صورت بگیرد، هیچ‌گونه عوارض جانبی به همراه ندارد. احتمال دارد یک سری عوارض کم مانند خارش در محل ابرو، کمی تورم و التهاب ایجاد شود که به‌ مرور از بین خواهد رفت؛ اما به‌صورت کلی عوارض جانبی شامل این موارد است:
ازآنجایی‌که گرافت‌های که برای ناحیه ابرو انتخاب می‌شود از قسمت پشت گوش برداشته می‌شود، این جابه‌جایی گرافت مو باعث می‌شود که رشد مو پایین‌تر باشد. بیمار باید در حدود 6 الی 9 ماه تحمل نماید تا رویش ابروها کاملاً مشخص گردد و درصورتی‌که نتیجه به‌صورت دلخواه نباشد می‌تواند مجدداً اقدام نماید.
درصورتی‌که فرد باردار باشد به علت استفاده از مواد بیهوشی ممکن است برای جنین دارای عوارضی باشد.
ممکن است بعد از کاشت یک سری التهابات و تورم‌هایی ایجاد گردد که با کمپرس گرم از بین می‌رود.
خارش نیز احتمال دارد بعد از کاشت ایجاد گردد که با مالیدن پماد احساس خارش کمتر می‌شود.

کلینیک صدف یکی از مجهز ترین مراکز پوست و مو در اصفهان می‌باشد که با بهره گیری از به روزترین تجهیزات دنیا آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه لیزر کک و مک به شما عزیزان می‌باشد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند ، بلوک آ ، طبقه سوم ، کلینیک صدف
تلفن : 32240827 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
جوانسازی پوست با لیزرجوانسازی پوست با لیزر

همه‌ی ما انسان‌ها ذاتا و به طور طبیعی زیبائی را دوست داریم، بدون تردید یکی از موارد تاثیر گذار در اعتماد به نفس درونی ما رضایت ما از ظاهر و زیبائی خودمان است و بدون اعتماد به نفس زندگی خالی از لذت خواهد بود . ... ادامه مطلب

مزوتراپیمزوتراپی

مزوتراپی روش تزریق غیر تهاجمی برای جوان سازی پوست می‌باشد که از سن بیست سالگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین برای درمان ریزش مو، چاقی موضعی، تسکین درد و . . . می‌باشد. ... ادامه مطلب

لیزر موهای زائدلیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود. ... ادامه مطلب

مطلبی برای نمایش وجود ندارد
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465